Van Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Özalp’lı Müdür Atandı

Eski Dernek Başkanımız Sn. Hüsamettin Ağar dan Edindiğimiz Bilgilerden  Van İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Teftiş Kurulu Başkanı Kıyasettin Kırekin atandığını Öğrenmiş ve Bunun Sevincini Sizlerle Paylaşmaktan Mutluluk Duyuyoruz

Kıyasettin Kırekin kimdir?

 

1971 Van-Özalp Noşar doğumlu, İlkokulu Özalp İlçesinde, Lise Öğrenimini Alpaslan Öğretmen Lisesinde yaptı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünde 1990’da mezun oldu. , 1998 Yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Bilimleri Eğitim Yönetimi, Denetimi, Planlaması, Ekonomisi ve Teftişi Bölümünden mezun olarak Eğitim Uzmanı diplomasını aldı. 2011 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Bilimleri Eğitim Yönetimi, Denetimi, Planlaması, Ekonomisi ve Teftişi Bölümünde Yüksek Lisans Öğrenimine başladı. Ders dönemini başarı ile tamamladı.

Görev Yaptığı Yerler ve Yıllar

 1991 Yılında sınıf öğretmeni olarak Bayburt İline atandı. 1993-2000 yılları arasında Van’da çeşitli okullarda öğretmenlik ve idarecilik yaptı. 2001 yılında İlköğretim Müfettişi olarak Şırnak İline atandı.

2006-2008 arası Şırnak İlköğretim Müfettişleri Başkanı olarak görev yaptı. 2008’de Van İline atandı. 2011 den bu güne Van Eğitim Denetmenleri Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Çalışmaları

 Eğitim ve öğretmen konulu mahalli gazetelerde yayımlanan birçok yazısı mevcuttur. Mesleki etik konulu makale çalışmaları ile öğretmen konulu öykü çalışması bulunmaktadır. TKY, İKS gibi alanlarda İl Formatörlüğü görevlerini yürütmüştür. “Yönetici Yeterlikleri” konulu tez çalışmasını yapmaktadır. 

  

Özalp’lı Gururumuz Sn. Kiyasettin Kırekin Müdürümüze Yeni Görevinden Başarlılar Dileriz

 

YÖNETİM KURULU

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 22 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3648085