Taziye Yemeklerimizi Organize Eden İstanbul Yemekçisi

DÜĞÜN  VE NİŞAN DAVETLERİ

Kırda, bahçede, evde, teknede, sarayda, kasırda nerede arzu ederseniz, ister klasik ikramlar, ister temalı ikramlar… Unutulmaz düğünler için özel ikramlar, özel sunumlar…

EV DAVETLERİ

Evinizde vermek isteyeceğiniz yemek, kokteyl, coffee break ikramlarınızda ister 2 kişi için ister yüzlerce kişi için olsun, sizlerin istediği özeni göstermek mümkün… Arzu ederseniz bizler tüm servisinizi üstleniriz.

Arzu ederseniz ihtiyacınız olan hizmetleri verebiliriz.


İFTAR YEMEKLERİ

İşyerlerinizde, evinizde iftar yemeği ihtiyaçlarınız da yanınızdayız.

Diğer işlerdeki özeni ve şıklığı iftar yemeklerinde dahil sürdürmekteyiz.

 

 Taşıma Yemek Hizmeti (Tabldot 

Yemek)

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapabilecek bir alanın olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimizi kullanabilirsiniz.

İstanbul YSY Yemek üretim tesislerinde üretilen yemekler, tecrübeli kadromuz tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayından geçmektedir.

Taşıma Yemek / Tabldot Yemek hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, termobox sistemi sayesinde ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir.

Taşıma yemek hizmetinde kullandığımız kap, çatal, bıçak, kaşık gibi ekipmanlar günlük olarak tarafınıza hijyenik bir şekilde teslim olunacaktır.

Thermobox, saatte en fazla 1-4 derece ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren ve taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işini son derece güvenli şekilde yapmamızı sağlayan bir ekipmandır.

 

Şantiyenizde  & CATERİNG HİZMETİ

İstanbul YSY Yemek, yönetici ve personelinizin geçici olarak yerleştiği şantiyelerde hayatın güzel ve mutluluk verici olduğunu, sıcak ve lezzetli yemekleri ile anlatır. Hizmet verdiğimiz noktalarda size evdeki sıcak yemek lezzeti ve kalitesini ulaştırmaya çalışıyoruz.

Fabrikanızda & CATERİNG HİZMETİ

İstanbul YSY Yemek, işçilerinize ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar, çalışma barışının ve randımanın istediğiniz düzeyde olmasına yardım eder. Toplu yemek hizmeti sunduğumuz noktalardaki beklenti; hijyen, en seçkin yerlerdeki kalite ve seçenekler, sıcak ve leziz olması gibi olan değerler kadar ayrıcalıklıdır. Biz bu anlayış doğrultusunda müşterimizin taleplerini daha hızlı, toplu yemek hizmetlerimizi ve kullandığımız ürünleri daha çok geliştirerek siz müşterilerimizin beklentilerini en biçimde karşılamaya çalışıyoruz.

                                                                 

                                                                BİZİ ARAYIN 

GSM: 05414311935

TEL: 0212 550 1014

FAX: 0212 518 9265

Güneşli Mah. Kirazlı Cad. Sanayii Sok. No:52

Bağcılar – İstanbul

 

 

 

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 23 Şubat 2018
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Sosyal Yardımlar

Ziyaretçi Sayacı

3630118