Sn. Doç Dr. Hüseyin ÇELİK’in katıldığı kahvaltıya yoğun ilgi

          

Derneğimiz tarihi günlerden birini daha yaşadı. Zaman zaman hemşerilerimize ve üyelerimize verdiğimiz Van’ımıza has kahvaltıda onur konuğumuz Derneğimizin “kuruluşu ve yol Haritası”nın açıklandığı 2006 Aralık ta bu yana yalnız bırakmayan Başbakan yardımcısı Sn. Doç Dr. Hüseyin ÇELİK’in katıldığı kahvaltıya yoğun ilgi gösterildi ve şölen havasında geçti.

               Açılış konuşmasını dernek 2.Başkanımız Sn. Hüsamettin Ağar’ın açılış ve hoş geldiniz konuşmasının ardından Dernek Başkanı Sn. Ekrem Eralmaç günün anlam ve önemine değinerek dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Dernek kurucu Üyemiz Sn. Nizamettin Ağar Van’ın kalkınması ve İstanbul’da bulunan hemşerilerimizin sosyal kültürel gelenek ve göreneklerin kendilerine özgün yaşayabilecekleri bu gibi kurumların olması ve faaliyetlerini aktif yürütüldüğü aynı zamanda sivil toplum kuruluşları önemine değinerek emeği geçen her kese teşekkür etti.   

        Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr.Mehmet Çelik’in davetiyle Ak Parti genel başkan yardımcısı Doç Dr. Hüseyin ÇELİK kursiye gelerek  derneğimizin faaliyetlerini değerlendirmesini yapan Ak Parti genel başbakan yardımcısı Doç Dr. Hüseyin ÇELİK yapılan çalışmaların önemine değinerek hiçbir emeğin boşuna gitmediğini beklentilerin üzerinde bir çalışma yapıldığın ve geri kalan Öğrenci yurdunun inşaat kısmında tamamlanması konusunda ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi. İş adamımız Sn. Nazım Karakoç sponsorluğunda verilen kahvaltılı toplantıya belediye başkanları sanayiciler Vanlı işadamlarımız sanatçılarımız ve çok sayıda basın mensubunun katıldığı

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Sosyal Yardımlar

Ziyaretçi Sayacı

3642049