Sn. Cemalettin Şevli makamında ziyaret

 

      Dernek Başkanımız Sn. Ekrem Eralmaç, 2.Başkan Sn. Hüsamettin Ağar, Genel Sekreter Sn. Mehmet Uçkan, Halkla İlişikler Komisyonu Başkanı Sn. Fesih Dilekli ve Muhasibimiz Sn. Cesim Çiçek Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Sn. Cemalettin Şevli makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek Dernek Başkanımız Sn. Ekrem Eralmaç konuşmasını şöyle tamamladı:

 “Hemşerilerimiz İstanbul bir araya getirerek onları kaynaştırmak, sıkıntılarına ve sevinçlerine ortak olmaya çalıştık olumlu sonuçlarını da almaya başladık. Bugün itibariyle eskiye nazaran çok iyi bir noktaya geldik. Bizim dernek sadece Vanlılara değil kapımızı çalan kim olsun oldun elimizden gelen yardımları yapıyoruz, maddi imkânları kısıtlı olan düğün salonu tutamayacak ve kim olursa olsun nereli olursa olsun derneğimizi açıyoruz nişan ,sünnet ve düğünlerini yapıyorlar”. ded. Akabinde  Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Sn. Cemalettin Şevli Gerek derneğimizin ulaştığı sayısal çokluk, gerek hemşerilerimize ve dostlarımıza yönelik olarak verdiğiniz hizmetin çeşitliliği bakımından, gerçekten gıpta edilecek bir konumdasınız.

 

Çocuklarımızın eğitimleri, bizim olmazsa olmazlarımızdandır. Mutlaka yavrularımızın üniversitelerde okumaları lazım. Bunun için, veliler ve derneğimiz el ele verip, eğitimle ilgili ne gerekiyorsa, onları yapmak zorundayız Bizler onlar için varız.” Ve çalışmaların devamının ve projelerinize her zaman destek çıkacaklarına özelikle eğitim konusuna değinerek öğrenci yurdunun bir an önce bitirilmesi için ellerinden gelem yardımı yapacaklarını ve herkesi yardıma davet ediyor başarılarınızın devamını diliyorum ayrıca ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasını bitirdi.
                                                                                                                                                    Haber:Fesih YORULMAZ

 

 

  

  

 

 

 

 

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 15 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3643569