Sağmalı Belediye Başkanı Sn. Zeki Erbulun Dernek Ziyareti

Fırsat buldukça İstabula gelen Sağmalı Belediye Başkanı Sn. Zeki Erbulun, Özalp-Saray Derneğini ziyaretinde Özalp-Saray Dernek Yönetimi Sağmalı Belediye Başkanı Sn. Zeki Erbulun ve beraberindekileri Dernekte kabul etti. Teşekkür ziyaretinde bulunduklarını açıklayan Sağmalı Belediye Başkanı Sn. Zeki Erbulun, Dernek Yönetimi her konuda bizlere yardımcı olduklarını söyledi.

 

Sn. Zeki Erbulun’un ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Başkan Sn. Ekrem Eralmaç Hemşerilerimiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi. Özalp-Saray Dernek Üyelerine ve dolayısıyla Hemşerilerimize hizmet etmek ve onların buluşturmak bizlerin görevidir.

 

Sağmalı Belediye Başkanı Sn. Zeki Erbulun, Sizleri hizmet etmek adına böyle bir çatı altında faaliyet göstermenizden dolayı kutluyorum” dedi.  

 

Dernek ziyaretinin akabinde Sağmalı heyeti, Dernek yönetimi ve İş Adamlarımızdan Sn. Nizamettin Ağar ile Esenyurt belediyesi ne ziyareti iade ve Sağmalı belediyesine duyulan ilgi ve alakadan dolayı Başkan Sn.Necmi Kadıoğlu’nu makamında ziyaret ederek teşekkürlerini sundu.

 

 

Esenyurt Belediye Başkanı Sn.Necmi Kadıoğlu Sağmalı Belediye Başkanı Sn. Zeki Erbulun ve beraberindeki heyet onuruna Has bahçede öğle yemeği verdi. Yemekte Özalp-Saray Dernek Başkanı Ekrem Eralmaç, Dernek 2.Başkanı Hüsamettin Ağar, Halkla İlişkilerden Abdulgafur Erkaymaz, Nihat Taştekin ve İş adamlarınızdan Nizamettin Ağar, Şehrivan Gazetesinden Aziz Aykaç, Van il özel idaresi halkla ilişkiler müdürü Sabri Aykaç ve İş Adamı Burhan İnan katıldı.

 

 

 

 

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Sosyal Yardımlar

Ziyaretçi Sayacı

3630115