Özalp-Saray Ziyareti

Derneğimizin Kurucu üyesi  İşadamı Nizamettin Ağar’ın doğup büyüdüğü Özalp ilçesine vefa borcunu ödemek üzere 350 bin TL harcayarak yaptırdığı Spor Kompleksi’nin açılışına katılan dernek yönetimimiz Özalp-Saray Kaymakamlarını, Özalp-Saray ve Sağmalı belediye başkanlarını, Özalp İlçe Milli Eğitim Müdürünü ve Muhtarlar derneğine Ziyarete bulundular.

Açılışın ardından Özalp-Saray Kaymakamlarını Davetlisi olarak Özalp Öğretmen Evinde Öğlen yemeği yenildikten sonra Özalp Kaymakamı Şener Çağlar Makamında bir araya gelen Dernek yönetimi Özalp’ta yapılan çalışmalara Değinen Dernek başkanı Ekrem Eralmaç Özalp’a gelişinizle bir ilke imza tarak Köylerdeki taziyelere katılarak halkın acısını sıkıntısın paylaştığını bu halkın bunlara ihtiyacı var.Köylere Taziye çadırı sandalye olsun ve halkın her türlü sıkıntısını paylaştığını dile getirdi.

Özalp Kaymakamı Şener Çağlar Dernek Faaliyetlerini takip ettiğini Sağmalı Programına Değinerek Dernek çalışmalarını takdire şayan bulduğunu İstanbul gibi bir yerde Özalp’lıların-Saray’lıların sahipsiz olmadığını ve bundan son derece memnun olduklarını dile getirdi.

Saray Kaymakamı Ayşe Şeyda Çağlar’ında Derneğin faaliyetleri gerçekten beni duygulandırıyor İstanbul gibi bir metropolde kendi işini gücünü bırakıp oradaki insanların sıkıntılarına koşmak yetmiyormuş gibi buradakileride unutmamak onlarada hizmet getirmek ilgilenmek son derece Gurur verici emeği geçen her kese teşekkür etti.

Özalp Belediyesine Geçen Dernek Yönetimi Başkan Murat Durmaz tarafında karşılanan dernek yönetimi ile hoş bir sohbet sonra Dernek Başkanı Ekrem Eralmaç Başkan Murat Durmaz’a Özalp’ta bundan sonra tüm etkinliklere ve tarihi Kutlamalarda Dernek yönetimini davet edilmesini istedi. Başkan Murat Durmaz dernek çalışmalarını takip ettiğini İstanbul’a geldiğimde derneği Ziyaret etmiştim bir Özalp’in daha orada olduğunu gördüm çok sevindim İnsanlarımızın bu örgütlülüğünü takdir etti. Özalp-Saray Derneğinin Sosyal Tesislerinin çok güzel ve ihtiyaçları tam karşıladığını Gerek1500 kişilik düğün salonu gerek Bay- bayan taziye salonu Dernek merkezi Ve Öğrenci yordu olarak düşünülen diğer katlar. Dernek başkanı Ekrem Eralmaç Özlap Özlap olalı böyle güzel hizmet görmediğini Özalp’in adeta çehresini değiştiğini ve bu çalışmaların devamını dileyerek başarılar diledi.

Özalp İlçe Milli Eğitim Müdüründe makamında ziyaret eden dernek yönetimi Gerek dernek Gerek Özalp İlçe Milli Eğitimin çalışmaları sohbet konusu olunurken Dernek Başkanı Ekrem Eralmaç Özalp-Saray dan 25 tane öğrencini İstanbul’a davet ederek bir gezi Programını üstlenerek ayrıldılar.

Sağmalı belediyesini ziyaret eden dernek yönetimi Esenyurt ile sağmalı kardeş belediye projesinde Cadde yapımı, Halı saha yapımı ve cenaze arabansın Sağmalıların hizmetine sunmasından dolayı son derece memnun olduğunu dile getiren Başkan Zeki Erbulun Dernek Yönetimine Sağmalı ve Belediye Adına teşekkür etti.

Akabinde Muhtarlar derneğini ziyarete bulunan dernek yönetimi Değişen Muhtarlar dernek Başkanı Cevdet muhtarı Tebrik ederek ve muhtarlarımızın sıkıntı ve sorunlar dinleyerek dernek çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

 

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Sosyal Yardımlar

Ziyaretçi Sayacı

3621080