Necip Babaya Allahtan Acil Şifalar

 

Van’da rahatsızlanarak acilen özel uçak ambulansla Özel Memorial Hastanesine kaldırılan Van Gölü Turizmin sahibi Sn. Necip Kartal’ı Dernek Yönetimimiz adına Dernek Başkanı Ekrem Eralmaç Dernek 2.Başkanı Hüsamettin Ağar Dernek Muhasibi Cesim Çiçek Dernek Genel Sekreteri Mehmet Uçkan Dernek Denetlem Başkanı Mustafa Yiğit Dernek Müdürü Fesih yorulmaz  Ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Necip Baba zamana zaman duygularına hâkim olamıyarak  ve biriğliniz beraberliğiniz için çalışın dedikodulara kulak asmayın siz çok güzel bir eser yaptınız birliğiniz için her şeyi yapın buradaki Vanlıların sesi oldunuz onları yalnız bırakmıyorsunuz bunun için çok teşekkür ediyorum hepinizi öpüyorum tüm dostlarıma selam saygılarımı sunuyorum 

Dernek başkanı Sn. Ekrem Eralmaç Sizin gibi değerli büyüklerimize ihtiyacımız var ve İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğinizi tekrar. Geçmiş olsun.  Necip Babaya Allahtan acil şifalar  dileyerek ayrıldılar.    

                                                                                  

                                                                  

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3648093