İbrahim Tatlıses’in Derneğimize Ziyareti

               İbrahim Tatlıses, Abdullah Tatlı ve beraberindekiler Özalp-Saray Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Eralmaç ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile Dernek merkezinde bir araya gelerek dernek faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

             İbrahim Tatlıses Van İli ve Özalp-Saray İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Ekrem Eralmaç ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile görüşen İbrahim Tatlıses bu güzel ve hizmet veren derneğin faaliyetlerini "Kamuoyu nezdinde takip ettiğini ve çıkan haberleri Özalp-Saray Derneğini ziyaret ederek görmek istediğini çünkü bir sürü dernek sadece kahvehane kültürü veya tabela derneği olarak bildiğim için bizzat görmek istedim ve bu güzel kültür merkezi    için ne gerekiyorsa üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazır olduğunu söyledi.

           İbrahim Tatlıses Özalp-Saray Derneği’nin ziyaretinin kendilerine memnuniyet verdiğini ifade ederek, sivil toplum kuruluşları artmasının demokratik ve katılımcı anlayışa büyük katkı sağlayacağına işaret etti

               Özalp-Saray Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Eralmaç da, Bizler birer Sivil Toplum Kuruluşuyuz. Hangi siyasi parti ve hangi siyasi kişilik olursa olsun, Özalp-Saray Derneği duruşu, tavrı nettir. Doğrularımızı her yerde ve her koşulda dile getirmekten imtina etmeyeceğiz" dedi.  "Siyaset iklimi içerisindeki duruşumuzu her zaman bu kadar net bir şekilde dillendirebilirsek, başarılı olmamamız için hiçbir neden kalmaz. Üyelerimiz arasında her siyasi görüşten insan olabilir. Bizim çimentomuz İnsan olmaktır. Bizi bir arada tutan ortak değer de yine İnsani Değerdir" diye konuştu. Dernek Başkanı Ekrem Eralmaç ve Yönetim Kurulu üyeleri İmparator İbrahim Tatlıses’in derneklerine bulundukları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür ettiler.

             İbrahim Tatlıses ve Özalp-Saray Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Eralmaç ve beraberindekiler, Esenyurt Belediyesine giderek, Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ile makamında ziyaret ederek. Esenyurt adeta çağ atlamış gibi ve yaptıkları hizmet ten dolayı kendilerine teşekkür etti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3643571