BEN DE VARIM

BEN DE VARIM

Herkese Merhaba,

Derneğimizin Yeni ve Modern Sitesine Kavuşması İle Birlikte Sitede Belli Aralıklarla Yazı Yazacağımı Buradan Duyurmak İsterim. Elimden Geldiğince Seri ve Birbirini Tamamlayacağını Düşündüğüm Yazılar Olacak. Yazılarımın Ana Teması, Mesleğim ve Kişisel Birikimim Gereği; Sosyal Hizmet, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma, Kitap ve Makale Analizleri İle  Toplumsal  Yapı Üzerine Analizlerden Oluşacaktır.

Sitemizde İlkyazımı Kaleme Alacağım İçin Öncelikle Kendimi Tanıtmak İsterim.

Van Muradiye Doğumluyum. İlkokulu Dörde Kadar Memleketimde Okudum, Beşinci Sınıftan İtibaren İse İstanbul’a Göç Ettik ve 1996 Yılından Beri İstanbul’da Yaşıyorum. Lise Öğrenimimi İstanbul Bahçelievler Kocasinan Lisesinde Okuduktan Sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünü Kazanarak Yükseköğrenimime Başladım. Üniversiteyi Bitirdikten Sonra Pedagojik Formasyonumu Da İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesinde Tamamladım. Bir Süre Öğretmenlik Yaptıktan Sonra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına Bağlı Olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Olarak Atandım. 2012 Yılında Van Çaldıranda Başladığım Bu Görevin Yanı Sıra Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Yardımcılığı, Gönül Elçileri İlçe Proje Koordinatör Yardımcılığı, Sodes Projeleri Kapsamında Engelli ve Yaşlı Bakıcılığında Eğitimli Bireyler Proje Koordinatörlüğü Görevlerinde Bulundum. Bu Yılın Ağustos Ayında İse Esenyurt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Geçiş Yaptım. Şuanda Fiilen Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfında Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Olarak Çalışmaktayım. Aile Danışmanlığı, Sosyal Hizmet ve Sosyal Yardım Konularında Elimden Geldiğince Okuyup Araştırmaya, Bunları Paylaşmaya Gayret Ediyorum.

Yukarıda Da Belirttiğim Gibi İnşallah Bundan Sonra Site Bünyesinde Paylaşımlarda Bulunacağım Bu İmkanı Sağladıkları İçin Derneğimizin Değerli Kurucu ve Onursal Başkanımız Sn. Ekrem Eralmaç, 2.Dönem Başkanımız Sn. Hüsamettin Ağar ve Dernek Başkanımız Sn. Nihat Bozkuş İle Derneğimizin 2. Başkanı Sn. Mehmet Uçkan ve Derneğimizin Nadide Müdürü Sn. Fesih Yorulmaz’a Saygı ve Sevgilerimi Sunuyorum.

 

Gelecek Yazıda Buluşmak Dileğiyle Sağlıcakla Kalın…

Yorumlar

  • Yazının Tarihi: 2 Aralık 2014
  • Yazar: Fesih
  • Yazarın bu yazısı 1110 defa okundu.
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3648098