Bayram Mesajı


               Bir sevdadır yaşamak. Soluk almaya yeni başlamışçasına, ölüme bir soluk kadar yaklaşmışçasına dolu dolu, ertelemeksizin havale etmeksizin bir sevdadır yaşamak. İhanetin, yalanın, kahpeliğin yanı başımızda arkamızı dönmemizi beklediğini bilerek güvenmektir en umulmadık anlarda ve en umulmadık kişilere merhaba diyebilmektir yaşamak.

 

               Yok, sayıp tüm küskünlükleri ayrılıkları yalnızlıklardan çoğulluklar çıkararak, kalabalıklar içinde bir bütün olmaktır. Geleceğimizi büyütüyoruz yüreğimizde. Bıraktığımız iz izlek oluyor ardımızdakilere. Söylenmiş olanlara ekleyerek sözlerimizi sevdaları büyütüyoruz yüreğimizde. Kendimiz bile inanamayıp düşlerimizin büyüklüğüne anlıyoruz ki; Bir çiçekten beklenmeyecek inat ve sabırla baharı muştulayan kardelenler gibi yokluklardan sevdayı ve dostluğu çıkarabilmektir yaşamak.

              Herkesle dost olmak lazım". Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin en iyi karşılık "unutmak" ve Başkalarına da kulak vermek. Aptal ve cahil oldukları zaman bile onları dinlemek. Çünkü dünyada herkesin bir öyküsü vardır. Ve yıllar da geçse sözümüzü, adımızı, kavgamızı miras bıraktığımız çocuklarımıza barışı sevgiyi ve dostluğu bırakacak yaşatacak nice mutlu bayramlara
                                                                                                                       YÖNETİM KURULU  

                                                             Haber:Fesih YORYLMAZ

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3648066