7.Olağan Kongremiz Sonuç Bildirgesi

7.Olanğan Genel Kurul Sonuç Bildirgesi

Dernek yönetim kurulumuzun almış olduğu karar gereği dernek merkezimizde 21/04/202 Tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısı sonuç bildirgesi.

 

Yüksek İstişare Kurulu Üyemiz, Mehmet Uçkan’ın Selamlama ve Hazirun Cetvelinin Sonucuna Göre, Salt Çoğunluğun  Sağlandığını ve Divan Seçimi İçin Önerilecek Listelerin Genel Kurula Sunulması  ve Tek Önerilen Listede Divan Başkanlığına, Van-Fed 3. Bölge Başkanı Mehmet  Uçkan ve Üyeliklerin  Üyelerimiz, Mehmet Kurtcebe , Yılmaz Ağar  Seçilmişlerdir..

 

Dernek yönetim kurulu başkanı Musa Önlüer açılış konuşmasını yaptı.

Akabinde Derneğimizin,  Kurucu Onursal Başkanı Ekrem Eralmaç Birlik beraberliğin önemini anlatan etkili bir konuşma yaptı. Konuşmasında,  derneğimizin bu günlere ulaşmasında yaşadıkları sıkıntılı süreci  anlatması  duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Son konuşmacılar olarak  İki başkan adayımız Tahir Ölçer ve Abdulgafur Erkaymaz, seçilmleri halinde yapacakları projeleri hakkında genel kurulu bilgindirdiler.

 

Yönetim kurulu faaliyet raporu. Başkan yardımcımız Turan Katıldı Tarafından okundu ve ibra edildi. Kesin hesap raporu ile tahmini bütçe raporu Recep Tanrıtanır tarafından ayrı ayrı okunarak ibrası yapıldı.

Denetim kurulu raporu Denetim Kurulu Başkanı Cengiz Gürsel tarafından okunarak ibra edildi.

 

Değişik zamanlarda ve nedenlerden dolayı çıkarılan ve istifa eden, üyeliği devam edip, üye aidatını, en az iki dönem ödemeyenlerin, tüzük gereği üyeliklerinin sonlandırılması genel kurulca kabul edildi.

 

Hemen akabinde Yüksek seçim kurulunun ilgili maddeleri gereği sandık kuruldu ve delegeler oylarını kullandı. Oylamada en çok oyu alan Sayın Abdulgafur Erkaymaz Yönetim kurulu Başkanı olarak saçildi.

 

 

Tek liste olarak sunulan dernek organlarının seçimine gidildi.

 

Abdulgafur Erkaymaz
Turan Katıldı
Emin Benöz
Ali İhsan Merey
Burhan Sayrım
Ergin Negiş
Murat Ezbecer
Erdal Dilekli
Bülent Aydın
Bülent Çınar
Medeni Göntürk
Münip Çiçek
Nizamettin Songürcü
Turan Aydınalp
Cengiz Gürsel
Sercan Ömürlü
Metin Şahin
Faruk Sivritepe
Senar Baş
Sulhattin Önsarma
M. Şefik Sürü
Hanteymur Öksüzer

 

 

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 19 Mayıs 2024
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3648090