6.Olağan Kongremiz Sonuç Bildirgesi

  1. Olan Genel Kurul Sonuç Bildirgesi

 

Dernek yönetim kurulunun almış olduğu karar gereği dernek merkezinde 31/10/2021 Tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısı sonuç bildirgesi.

 

Dernek Müdürümüz Fesih Yorulmaz’ın Selamlama ve Hazirun Cetvelinin Sonucuna Göre Salt Çoğunluk Sağlandığını ve Divan Seçimi İçin Önerilecek Listeleri Genel Kurula Sorulması ve Tek Önerilen Listede Divan Başkanlığına Van Vakfı Genel Başkanı ve Kurucu Üyemiz Nizamettin Ağar Üyeliklerine Üyemiz Av. Suat Tunç ve İcra Kurulu Üyemiz Abdulgafur Erkaymaz Seçilmiştir.

 

Dernek yönetim kurul başkanı Mehmet Uçkan açılış konuşmasını yaptı.

Akabinde Derneğimizde başkanlık yapan Nihat Bozkuş, İcra Kurulu Başkanı Hüsamettin Ağar , Kurucu Onursal Başkan Ekrem Eralmaç Birlik beraberlik mesajları içeren konuşmalar yapıldı.

 

Yönetim kurulu faaliyet raporu genel sekreter Turan Katıldı Tarafından okundu ve ibra edildi. Kesin hesap raporu ile tahmini bütçe raporu Recep Tanrıtanır tarafından ayrı ayrı okunarak ibrası yapıldı.

Denetim kurulu raporu Denetim Kurulu Başkanı Cengiz Gürsel tarafından okunarak ibra edildi.

 

Değişik zamanlarda ve nedenlerden dolayı çıkarılan ve istifa eden üyelerin üyeliklerinin sonlanması genel kurulca kabul edildi,

 

Ülkemizin ve dünyanın maruz kaldığı pandemi, ilimizde yaşanan depremeler, sel felaketlerinden dolayı aidat ödemeyen ve çıkartılan üyelerin de borçlarının bir seferliğe silinmesine ve bu güne kadar aidatını ödeyen ve hiç burcu olmayan üyelerimizden de Diğer kongreye kadar aidattı muaf tutulmasına boraları silinen üyelerinde 2022 yılından itibaren düzenli aidat ödemeleri ile karara bağlandı .

 

Tek liste olarak sunulan dernek organlarının seçimine gidildi.

 

Musa Önlüer
Turan Katıldı
Recep Tanrıtanır
Ali İhsan Merey
Nihat Taştekin
Emin Benöz
Burhan Sayrım
Devran  Kılıçaslan
Bülent Aydın
Yavuz Eldemir
Medeni Göntürk
Tahir Ölçer
Salih Bozkurt
Almadin Özkızmaz
Cengiz Gürsel
Sercan Ömürlü
Metin Şahin
Tevfik Akta
Abdurrahman Sözgen
Ergin Negiş
Sinan Oktay
Vakil Özçiçek

 

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 2 Kasım 2021
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3648057