Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Sn. Cemalettin Şevli Derneğimize Ziyaretleri

     

              Derneğimizi  çalışmalarını yakından incelemek ve İstanbul’da ki hemşerilerimizle tanışmak ve Van’daki hemşerilerimizin kaynaşmasını sağlayabilmek için derneğimize teşrifte bulunan Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Sn. Cemalettin Şevli’yi Dernek 2.Başkanı Sn.Hüsamettin Ağar tarafından karşılandı. Bilgi alışverişinde bulunulan sohbette, Derneğin kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdikleri hizmetleri anlatan Dernek Başkanı Sayın Ekrem Eralmaç bunun yanında karşılaştıkları zorlukları da dile getirerek, Van’lı hemşerilerimizi bir arada tutmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.
             
Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Sn. Cemalettin Şevli Derneğin son durumuyla ilgili bilgi alarak. Yapılan çalışmalar ve hayata geçirilen projelere değinerek 2 yılda yaşanan değişim ve gelişimin büyüklüğüne dikkat çeken, Sn. Cemalettin Şevli, Bu çalışmalar karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarımızı yakından takip ettiklerini ve bu çalışmaların ilerleyen yıllarda da devam etmesini beklediklerini söyledi.

  Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarından duyduğu mutluluğu dile getirerek her şeyden önce halkıyla kaynaşmış Oldukça sıcak İlişkiler Kuran Özalp-Saray Derneği Yöneticilerinin, karşılıklı olarak bundan sonraki süreçte daha sık bir araya gelmek gerektiğine deyinen Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Sn. Cemalettin Şevli bu anlamlı ziyaretimizden duyduğu mutluluğu dile getirerek, Hemşerilerimizin bir araya gelmesinde imkanları dahilin de maddi, manevi her türlü desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.
       Özalp-Saray Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Eralmaç. Halkın her kesiminden aldıkları büyük destekle yola devam ettiklerini ve Van’ımızın gururu Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Sn. Cemalettin Şevli bu anlamlı ziyaret, yakın ilgi ve alakadan dolayı biz de Özalp-Saray Kültür ve Dayanışma Derneği olarak kendisine teşekkürü bir borç biliriz

                                                                                   Haber: Fesih YORULMAZ

          

                                                                   

 

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 15 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3654796