3.Geleneksel Futbol Turnuvası Stardı

             İki İlçemiz Derneği olan Özalp-Saray Derneği tarafından organize edilen ve 16 takımın 4 grupta mücadele edeceği futbol turnuvası 19.06.2010 Cumartesi günü Gaziler Şehir stadında İstanbuldaki İşadamlarımız , dostlarımız ve Üyelerimiz ile  Özalp Saray ve Sağmalı Belediye Başkanları ile Özalp Saray Kaymakamları davet edildiği 3.Geleneksel Futbol turnuvansa ayrıca Esenyurt belediye başkanı ve Kaymakamı ile Emniyet müdürü de davet edildi.

          Derneğimizin Sportif faaliyetler komisyonu himayesinde yapılacak olan futbol turnuvası düzenlenecek bir törenle başlayacak.

Spora insanı birleştiriyor kaynaşmamızı sağlıyor. Spor yaparken de her zaman centilmen ve ahlaklı olmalıyız diye konuşan Sportif faaliyetler komisyonu Başkanı Sn. Bedrettin Akyol; “Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün o sözünü hatırlatmak gerekiyor. Büyük önder Atatürk “Ben Sporcunu zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim” sözleriyle spora ve sporcuya verdiği önemi dile getirmiştir

            En iyi sporcu nefsini yenen, yenildiği zaman rakibini tebrik eden ve alkışlayan sporcudur. İnşallah turnuvamız kazasız belasız, sakatlık olmadan güzel şekilde noktalanacak. Geçen sene katılımın oldukça yüksek olan turnuva maçlar Tribünler tamamen dolarken karşılaşma için Köyü takımlarının maça çıkmasıyla tam bir şölen havası yaşandı. Maça iyi hazırlanan takımlar da kıyasıya mücadele etmişti. Takımların seyircileri birbirlerini alkışlarken, turnuvanın amacına yakışır sahneler oluşmuştu. Bu Turnuvalarımızın daha da güzelleşmesi için ne gerekiyorsa yapılacaktır.

 

           Ben bu dernekte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum tüm takımlarımıza centilmenlik içerisinde başarılar diliyorum” diyen Sportif faaliyetler komisyonu Başkanı Sn. Bedrettin Akyol, konuşmasının ardından turnuvanın başlama heyecanla beklediklerini söyleyerek takımlara başarılar diledi. 

S.N

TAKIM

TAKIMI BAŞKANI

1

BOĞAZKESEN SPOR

YILDIRIM ÖZDERE

2

ÇUBUKLU SPOR

NİHAT TAŞTEKİN

3

DEĞİRMİ GÖL SPOR

NİZAMETTİN GÜLAÇAR

4

DERCEMET SPOR

FETHİ TUTAK

5

DÖNERDERE SPOR

ABİDİN BAYLAK

6

HACIALİ SPOR

KEREM ERALMAÇ

7

KERTELAN SPOR

MEHMET YAYAN

8

KEŞİŞ SPOR

NECMETTİN AKYOL

9

KOLO GÜCÜ SPOR

ALİOSMAN MEREY

10

KOLO SPOR

DENİZ MÜŞTÜ

11

MAMEDELAN SPOR

ABDULMECİT KAYMAZ

12

MELEHESEN SPOR

ABDULGAFUR ERKAYMAZ

13

MİLAN ENGIZ SPOR

ŞAHABETTİN SÜRÜ

14

SARI KÖY SPOR

CENGİZ GÜRSEL

15

SAVATLI SPOR

M.SIDDIK EBİNÇ

16

SEYDİEY SPOR

FELEMEZ ÖZTÜRK

Haber: Fesih YORULMAZ

Yorumlar  • Yazının Tarihi: 17 Kasım 2014
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

Başkanlarımız

Image Map

Ziyaretçi Sayacı

3654802